Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Hádka Vietnamců na ubytovně skončila pokusem o vraždu

Čimelice – Z pokusu o vraždu obvinili kriminalisté 24letého Vietnamce, který v pondělí 6. března napadl svého krajana sečnou zbraní. Způsobil mu masivní krvácení na hlavě v oblasti pravého spánku. Konflikt se odehrál na ubytovně u Čimelic na Písecku.

Policejní mluvčí Milan Bajcura zmínil, že první policejní hlídka z obvodního oddělení Čimelice přijela na místo za necelých osm minut od oznámení. „Policisté okamžitě zasáhli, když viděli kolem muže mnoho krve, tlakem na spánkovou kost zastavili krvácení,“ řekl mluvčí.

Během chvilky pak přijeli zdravotníci, kteří vzdálenost 10 kilometrů překonali za rekordních 9 minut po výjezdu ze základny. Zajistili životně důležité funkce a poté převezli zraněného muže do písecké nemocnice.

Pachatel skončil v policejní cele a kriminalisté podali návrh na jeho vzetí do vazby. Při prokázání viny a odsouzení mu hrozí 10 až 18 let vězení.

Ilustrační snímek. Foto: enterypoint.cz

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3