Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Hádka opilců skončila utonutím jednoho z nich. Policie hledá svědky

Jindřiš – Utonutím 53letého muže skončila hádka dvou opilců v pískovně u obce Jindřiš na Jindřichohradecku. Ze zavinění je podezřelý druhý aktér, 56letý muž. Ten podle policie zřejmě rozpoutal hádku, po které vytáhl soka proti jeho vůli ven z karavanu a pak ho údajně nechal utopit se ve vodě. Stalo se to v pondělí 25. září mezi 18. a 23. hodinou.

„Poté, co poškozený spadl z dosud nezjištěných příčin v pískovně do vody, mu neměl poskytnout potřebnou pomoc, přestože si musel být vědom toho, že poškozený v důsledku své silné opilosti je v nebezpečí smrti způsobené utonutím. Z vody jej měl vytáhnout  až v době, když již byl poškozený mrtev,“ popsala policejní mluvčí Hana Millerová.

Kriminalisté podezřelého zadrželi a obvinili z přečinu neposkytnutí pomoci. Případ nadále vyšetřují, mimo jiné čekají na výsledky soudní pitvy a toxikologického vyšetření, která má pomoci objasnit přesné příčiny a okolnosti mužovy smrti.

Zároveň hledají případné svědky, kteří mohli hádku obou mužů vidět. Pokud mezi ně patříte, zavolejte na linku 158.

Ilustrační snímek. Foto: TV Jéčko

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3