Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Dvě Terezy odešly z domova. Rodiny o nich nic neví

Vimperk – Kriminalisté žádají o pomoc při pátrání po dvou mladistvých dívkách z Vimperska, které ve čtvrtek odešly z domova a jejich rodiny o nich od té doby nemají žádné informace. Policejní mluvčí Marina Joklová zmínila, že obě dívky se shodným křestním jménem Tereza a příjmením začínajícím písmenem M měly pravděpodobně namířeno do Českých Budějovic. „Nejsou v bezprostředním ohrožení života,“ ujistila mluvčí.

První pohřešované (na snímku) je 15 let, měří 160 – 165 centimetrů, je hubená, má zelené oči a dlouhé hnědé vlasy a nosí dioptrické brýle. Na sobě měla modré rifle, růžovobílou zimní bundu se vzorem drobných kostiček a kotníkové bílé kožené botasky nebo hnědé kožené vyšší boty.

Druhá pohřešovaná je 16letá, i ona měří 160 – 165 centimetrů a je hubená. Má modré oči a dlouhé plavé vlasy. Na sobě měla modré rifle, červenočernou kostkovanou flanelovou košili, pravděpodobně modrou delší plátěnou bundu s kapucí v pase na stahování. Na nohou má pravděpodobně černé kotníkové botasky s růžovým a bílým pruhem a bílou podrážkou, na hlavě mohla mít pletenou růžovou čepici, v přední částí se znakem bílé barvy.  Její fotografii nemá policie k dispozici.

Pokud jste dívky viděli nebo víte, kde by se mohly nacházet, zavolejte na bezplatnou linku 158 nebo na číslo 974 236 446.

viewimage
Tereza M. Foto: Policie ČR

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3