Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Dva smrťáky v jeden den. Ve středu zahynul i řidič v Domaníně

Domanín – Hned dvě smrtelné nehody řešili ve středu 15. února jihočeští policisté a záchranáři.

Ráno zahynul po čelním střetu s náklaďákem 43letý řidič Škody Felicie u Kamenného Újezdu na Českobudějovicku. Odpoledne se pak stal čelní náraz do jiného auta osudným 60letému řidiči Fordu Focus v Domaníně na Jindřichohradecku. Muž se stal sedmou obětí letošních dopravních nehod na jihočeských silnicích.

Druhý účastník srážky, řidič (31) Mitsubishi Lancer utrpěl lehké zranění, se kterým ho transportoval vrtulník do českobudějovické nemocnice.

Policejní mluvčí Hana Millerová popsala, že nehoda se stala kolem 16.45 hodin v pravotočivé zatáčce před výjezdem z Domanína na Spolí.

„Řidič fordu vyjel z dosud nezjištěných příčin do levého jízdního pruhu a zde se čelně střetl s protijedoucím vozidlem mitsubishi. Při dopravní nehodě došlo u řidiče fordu  ke zraněním neslučitelným se životem, kterým na místě podlehl,“ řekla mluvčí.

Přesné okolnosti nehody policisté stále vyšetřují. Hmotnou škodu na autech spočítali na 270 tisíc korun.

Nehoda v Domaníně. Foto: Policie ČR

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3