Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Dva řidiči dostali smyk a sjeli auty do rybníků. Zasahovali hasiči

Jižní Čechy – Hned dva řidiči na jihu Čech vjeli v závěru roku svými auty do rybníků. Oba případy se obešly bez zranění. Utopená vozidla dostávali ven z vody hasiči.

Mluvčí Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje Vendula Matějů zmínila, že první nehodu řešili hasiči 29. prosince u Brloha na Českokrumlovsku. Řidič Nissanu Navara havaroval na silnici třetí třídy mezi Brlohem a Novou Vsí.

“ Vůz se dostal do smyku, sjel ze silnice a skončil v Brložském rybníku. Auto se celé potopilo, řidič stihl vylézt a sám vyplaval na břeh. Zásah zdravotnické záchranné služby nebyl potřeba,“ popsala mluvčí.

Druhou nehodu řešili 31. prosince hasiči v Jistebnici na Táborsku. Řidička Škody Roomster dostala odpoledne smyk a skončila ve vodě.

„I v tomto případě pravděpodobně hrála roli namrzlá vozovka a i u této nehody se podařilo osádce vyváznout zcela bez zranění,“ dodala mluvčí.

Nehoda u Brloha. Foto: HZS JčK

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3