Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Dva lupiči údajně přepadli muže a připravili ho o tisíce korun

Sezimovo Ústí – Loupežné přepadení spojené s odcizením peněz vyšetřují táborští kriminalisté. Mělo k němu dojít v neděli 11. prosince po půl jedné v noci v ulici Jana z Ústí v Sezimově Ústí I. Konkrétně před domem č. 146/12. Obětí je muž středního věku.

Policejní mluvčí Miroslav Doubek řekl, že poškozený přicházel k místu Kánišovou ulicí od restaurace Apollo a měl namířeno ke Světlogorské ulici do táborského Sídlišti nad Lužnicí.

„Před domem byl napaden dvojicí útočníků. Ti jej měli po úderu do břicha a následném kopu do obličeje srazit na zem a z kapsy kalhot mu odcizit peněženku s finanční hotovostí v řádu několika tisíců korun,“ popsal mluvčí.

Bližší popis údajných útočníků policisté nezveřejnili, mělo by se jednat o dva muže v tmavém oblečení. K jejich vypátrání mohou policistům napomoci případní svědkové.

Pokud jste incident viděli nebo o něm máte jakékoliv bližší informace, ozvěte se prosím na linku 158 nebo na číslo 974 238 111.

Ilustrační snímek. Foto: mojecelebrity.cz

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3