Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Dopravu v Krumlově zkomplikuje oprava Porákova mostu

Český Krumlov – S dopravním omezením musejí v těchto dnech počítat řidiči v Českém Krumlově. Dopravu ve městě zkomplikuje oprava poškozené vozovky na Porákově mostu, která začne ve středu 21. června.

Mluvčí krumlovské radnice Petra Nestávalová zmínila, že opravy na mostním závěru potrvají do pátku 23. června. „Provoz na Porákově mostu bude rozdělen vždy do dvou jízdních pruhů a ve třetím zbývajícím budou probíhat stavební práce,“ řekla mluvčí.

Na tyto opravy naváže v pátek 23. června kolem 19. hodiny rekonstrukce povrchu vozovky uprostřed přilehlé křižovatky. Tu má v kompetenci Ředitelství silnic a dálnic ČR. Hotová má být nejdéle do neděle 25. června.

„Provoz bude v každém směru sveden do jednoho jízdního pruhu a jednotlivé směry jízdy budou přes den od šesti do osmnácti hodin uvolňovat kvalifikovaní pracovníci stavby. Přes noc bude doprava řízena mobilními semafory. Stálé semafory budou po dobu provádění prací vyřazeny z provozu,“ doplnil starosta města Dalibor Carda.

Řidiče budou na komplikace v Krumlově upozorňovat dopravní značky už u Kamenného Újezdu. Zároveň je budou směrovat na silnici E55 ke Kaplici.

Porákův most. Foto: ceskokrumlovsky.denik.cz

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3