Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Dodávka narazila u Třeboně do stromů. Čtyři lidé mají těžká zranění

Třeboň – Čtyři těžká zranění si vyžádala pondělní nehoda dodávky Fiat Ducato u Třeboně. Na místě zasahoval vrtulník, u jednoho ze zraněných došlo k selhání základních životních funkcí, ale záchranářům se podařilo oživit ho a muž (18) skončil v kritickém stavu na oddělení ARO českobudějovické nemocnice. Stejně jako další spolucestující, který utrpěl mnohačetná těžká poranění, která ho bezprostředně ohrožovala na životě.

„Řidič vozidla měl těžké zranění v oblasti břicha a dolní končetiny a letecky jsme ho transportovali na traumacentrum českobudějovické nemocnice. Těžké zranění hrudníku utrpěl i čtvrtý člen osádky vozidla, jednačtyřicetiletý muž,“ upřesnila mluvčí jihočeské zdravotnické záchranné služby Petra Kafková.

Policejní mluvčí Hana Millerová dodala, že nehoda se stala v 6.45 hodin v lokalitě U židovského hřbitova na trase z Jindřichova Hradce na Třeboň. Řidič auta vyjel z dosud nezjištěných příčin mimo silnici a narazil do dvou stromů.

„Policejní komisař  pravděpodobně zahájí úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání  trestného činu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti a případ převezme k dalšímu šetření,“ doplnila policejní mluvčí.

Policisté žádají svědky nehody, aby se ozvali na linku 158.

 

Ilustrační snímek. Foto: TV Jéčko

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3