Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Dívky z výchovného ústavu utekly z tábora, hledá je policie

Veselí nad Lužnicí – Jihočeští kriminalisté pátrají po dvou mladistvých svěřenkyních výchovného ústavu, které v pondělí 17. července společně utekly z letního tábora ve vodáckém tábořišti Alpa ve Veselí nad Lužnicí. Strážcům zákona se je zatím nepodařilo nalézt.

„Je možné, že by se mohly pohybovat mezi osobami závislými na drogách v Praze nebo v severních Čechách,“ zmínila policejní mluvčí Lenka Pokorná.

Šestnáctiletá Michaela Kopecká z Kolínska měří 165 centimetrů, je hubená a má dlouhé hnědočerné vlasy a modré oči. Výrazným poznávacím znamením je tetování na rukou a prstech a piercing v pravé horní části rtu.

Patnáctiletá Emílie Gračková z Prachaticka měří 152 centimetrů, je hubená a má středně dlouhé obarvené hnědočerné vlasy a hnědé oči. Rovněž nosí piercing v pravé horní části rtu.

Pokud jste dívky někde viděli nebo víte, kde by se mohly aktuálně nacházet, zavolejte prosím na linku 158 nebo na číslo 974 238 760.

Emílie Grlačková. Foto: Policie ČR
Michaela Kopecká.

 

 

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3