Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Chlapeček (1,5) utekl tatínkovi z dohledu. Než ho našli, urazil 3,5 km

Křišťanovice – Po ztraceném rok a půl starém chlapečkovi pátraly v sobotu 5. srpna desítky lidí v Křišťanovicích na Prachaticku. Batole večer využilo tatínkovy krátkodobé nepozornosti a vzdálilo se mu z dohledu. A urazilo přitom pořádný kus cesty. Policisté ho totiž našli ve vzdálenosti zhruba 3,5 kilometru od místa odchodu.

Policejní mluvčí Lenka Krausová zmínila, že do pátrací akce po malém chlapci se vydaly desítky policistů i lidí z kempu, kteří byli o situaci informováni prostřednictvím místního rozhlasu.

„Policisté z obvodních oddělení Prachatice, Volary, dopravní policisté, kynologové, potápěči i hasiči měli v tu chvíli jediný společný cíl, a to nalézt ztracené malé dítě a předat ho do správných rukou vyděšeného tatínka. Ten obdržel pozitivní zprávu o jeho nalezení zhruba o hodinu a půl od oznámení jeho pohřešovaní,“ popsala mluvčí.

Rojnice. Ilustrační. Foto: policista.cz

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3