Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

ČEZ přichystal pro studenty Inovační maraton

Jižní Čechy – Jste studenty nebo čerstvými absolventy vysokých škol? Máte chuť na sobě pracovat a chcete poznat fungování velké společnosti? Právě vás by mohl zajímat druhý ročník ČEZ Inovačního maratonu 2016, který vyhlásila Skupina ČEZ. Uskuteční se 10. a 11. listopadu v centrále Skupiny ČEZ. Cílem je řešit zadání spojené s reálnými potřebami společnosti.

„Studenti budou vymýšlet inovace, které v dohledné době mohou fungovat v praxi. Přijdou do úzkého kontaktu s dalšími aktivními studenty a také s odborníky Skupiny ČEZ. Chceme, aby se pro ně projekt stal zajímavou osobní i kariérní zkušeností,“ říká Petr Disman, manažer projektů strategie Skupiny ČEZ.

Inovační maraton je soutěží týmů, které mají během 24 hodin vymyslet originální a inovativní řešení různých problémů. Celkem třiceti účastníkům se otevírá možnost získat perspektivní zaměstnání. Potvrzuje to loňský účastník Tomáš Povejšil. Ten nastoupil po úspěchu v soutěži do úseku zahraničních majetkových účastí Skupiny ČEZ. „Je to super zážitek a nová zkušenost, na kterou člověk běžně nenarazí. Jsi vytržený z běžné reality, hodí tě do nového prostředí a musíš plavat. Měl jsem z toho velmi intenzivní pocit,“ popisuje.

Týmovou práci střídají při maratonu společné části, při kterých dostávají účastníci další instrukce, učí se inovativní techniky nebo si užívají různá překvapení.

Pokud je chcete zažít i vy, přihlaste se na http://cez.jobs.cz/pd/1084265806/?rps=202

inovacni-maraton-je-naradicni-soutez-pro-tricitku-vysokoskolaku-primo-v-centrale-cezu
Inovační maraton. Foto: ČEZ

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3