Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Cestování MHD po Budějovicích zpříjemní vzkazy zamilovaných

České Budějovice – Říci někomu miluji tě, bývá někdy mnohdy obtížnější, než se zdá. Navíc platí, že co je psáno, to je dáno. Z tohoto přísloví pravděpodobně vycházel i Dopravní podnik v Českých Budějovicích, když přišel s netradičním nápadem, jak obohatit svatého Valentýna vzkazy v rámečcích autobusů.

„Těm, kteří slaví svátek zamilovaných, chceme nabídnout originální způsob vyznání lásky. Je to myšleno jako určité zpříjemnění a zpestření běžných cest MHD a věříme, že potěšeni budou jak autoři vzkazů, tak i ostatní cestující,“ říká ředitel podniku Slavoj Dolejš.

Lidé mohli posílat své vzkazy až do 9. února na e-mail dopravního podniku. Ty ručně psané mohli odevzdávat osobně v informační kanceláři.

Pracovníci dopravního podniku se teď postarají o vytištění vzkazů a jejich vyvěšení v autobusech. Vzkazy budou umístěny do reklamních rámečků na páteřních linkách 2, 3 ,5 a 9 od pondělí 13. února do středy 15. února.

„Akci bude provázet také soutěž. Všechny valentýnky budou umístěny na facebookovou stránku dopravního podniku a ty, které získají nejvíc „lajků“, obdrží atraktivní cenu v podobě thajské masáže pro dva v českobudějovickém salonu. Tato cena je ovšem určena pouze pro osoby starší 18 let. Další dva vzkazy v pořadí pak získají ceny od dopravního podniku,“ doplňuje mluvčí podniku Viktor Lavička.

Pokud se tedy od pondělí do středy chystáte jet městskou hromadnou dopravou, klidně se začtěte do vyvěšených valentýnek. Třeba bude některá z nich právě pro vás.

Dopravní podnik prý zveřejní všechny vzkazy až do naplnění kapacity. Vyhrazuje si ovšem právo odmítnout vulgární nebo hanlivé texty.

Ilustrační snímek. Foto: poslat-prani.cz

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3