Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Českobudějovické Výstaviště se připravuje na modernizaci. Změní i logo a maskota

České Budějovice – Rada města schválila změnu územního plánu severní části českobudějovického Výstaviště. Modernizace areálu ale není jedinou změnou, kterou vedení Výstaviště připravuje.

„Výstaviště navrhuje zástavbu podél levobřežní komunikace. V severní části má být muzeum zemědělských strojů a bude tam i nějaká další zástavba v této části areálu,“ říká náměstek primátora František Konečný.

„První část se týká úpravy areálu. Následovat bude rekonstrukce Pivovarské zahrady a demolice starších pavilonů F. Měly by tam být vybudovány nové pavilony,“ popisuje Václav Polan z Výstaviště České Budějovice.

Kromě modernizace areálu má ale Výstaviště v plánu ještě další dvě zásadní změny.

„Nám se již podařilo získat pro tento rok Fresh festival, což je největší gastronomická akce v republice. Dále se nám podařilo získat Febio fest, Rybářský veletrh, mnoho dětských a sportovních dní nebo nové koncerty. Myslím si, že během několika týdnů nebo měsíců zveřejníme řadu velkých novinek a lákadel, na které se mohou návštěvníci velmi těšit,“ dodává Václav Polan. 

Do budoucna bude Výstaviště měnit i svou prezentaci. Připravuje například nové vizuály, logo i maskota.

Areál Výstaviště. Foto: TV Jéčko

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3