Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!

Stránka pořadu

Českobudějovická karatistka vybojovala bronz na Světové lize

České Budějovice – Karatistka Adriana Crhonková vyválčila bronz na Světové lize. Životního úspěchu v seniorské kategorii dosáhla závodnice z TJ Karate České Budějovice v rakouském Salzburku, kde v konkurenci 64 závodnic z celého světa skončila na 3. místě. Je to po jedenácti letech medaile pro Českou republiku v kategorii kumite. Sportovkyně si tím vybojovala body do světového žebříčku karate, kde je na 28. místě. Adriana se teď věnuje přípravám na vrchol roku, kterým je mistrovství světa ve Španělsku.