Jsme všude na jihu Čech.

G-Car České Budějovice

Ceny pohonných hmot v Jihočeském kraji mírně klesly

České Budějovice (ČTK) – Ceny pohonných hmot v Jihočeském kraji v posledním týdnu opět nepatrně klesly. Natural 95 v průměru nyní stojí 29,20 Kč a nafta 28,13 Kč. Znamená to, že za poslední týden pohonné hmoty zlevnily o 27 respektive sedm haléřů na litru. Vyplývá to z aktuálních informací společnosti CCS.

Pokračuje tak trend, který nastal začátkem listopadu. Do té doby ceny pohonných hmot několik týdnu po sobě stoupaly. Největší skok za poslední týden v Jihočeském kraji eviduje společnost CCS v případě Naturalu 95 na Jindřichohradecku. Nyní jej tam lze v průměru koupit za 28,90 Kč, což je o 55 haléřů méně než v minulém týdnu.

V některých okresech pohonné hmoty mírně zdražily. Platí to o Českokrumlovsku a Táborsku a vždy jen v případě nafty. Její cena tam za poslední týden shodně stoupla o tři haléře. Nejlevnější Natural 95 řidiči momentálně seženou právě na Jindřichohradecku, kde stojí výše zmíněných 28,90 Kč. Nejlacinější naftu pak nabízí čerpací stanice na Strakonicku, tam ji lze pořídit za 27,74 Kč.

Ilustrační snímek. Foto: www.furtovnik.cz

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

  • reklama-tv-hcp.png

Reklama 2

  • logo-vykov-vertical-1.jpg

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3

  • Web-TV-jéčko-VDN_banner_1280x720.png