Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Budějovice hledají nové adepty na ocenění za statečnost i zásluhy

České Budějovice – Máte ve svém okolí významnou osobnost, která prokázala nevšední statečnost při záchraně lidského života nebo majetku nebo se zasloužila o rozvoj krajského města v oblasti hospodářství, vědy, techniky, zdravotnictví, školství, umění nebo sportu?

Nominujte ji na medaile Za zásluhy a Za statečnost, které bude udělovat primátor Českých Budějovic Jiří Svoboda na konci října u příležitosti oslav Dne vzniku samostatného československého státu.

Mluvčí radnice Jitka Welzlová zmínila, že magistrát primárně oslovuje různé instituce jako třeba hasiče nebo policii. Do nominování se ale může zapojit i veřejnost.

„Návrhy na potenciální nositele medaile přijímá kancelář primátora do 30. září. Slavnostní udílení se uskuteční v obřadní síni radnice 23. října od 18 hodin,“ dodala mluvčí.

Magistrát. Ilustrační. Foto: firmy.cz

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3