Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Auto po nehodě prošpikovaly dřevěné kůly ohrady. Řidič přežil

Libínské Sedlo – Hrozivě vypadající nehoda se stala v pondělí ráno u Libínského Sedla na Prachaticku. Řidič osobního auta audi se při předjíždění střetl s přívěsem náklaďáku a skončil v příkopu. Tam auto doslova prošpikovaly dřevěné kůly ohrady.

Policejní mluvčí Martina Joklová popsala, že pravděpodobným viníkem je řidič náklaďáku, který najel na pravou krajnici. Ve chvíli, kdy se snažil vyjet, ho už předjíždělo osobní auto. „V důsledku rozhoupání přívěsu došlo ke střetu levé části audi s pravou částí nákladního vozidla. Následně řidič audi vyjel mimo komunikaci, kde se zastavil až o dřevěné oplocení, které prošlo skrz celé vozidlo,“ řekla mluvčí.

Řidič osobního auta utrpěl při nehodě blíže nespecifikované zranění a skončil v nemocnici. Druhý šofér vyvázl nezraněn. Hmotnou škodu vyčíslili policisté na 530 tisíc korun.

Nehoda na Prachaticku. Foto: Policie ČR

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3