Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Agresivní mladík pobodal dva policisty, je stíhaný pro pokus vraždy

Velice – Pokusem o vraždu dvou policistů z hlubockého obvodního oddělení skončil nedělní incident v obci Velice u Olešníka na Budějovicku.

Policejní mluvčí Milan Bajcura uvedl, že hlídka se vydala řešit spor v rodinném domě, při kterém mladík napadal ostatní přítomné osoby. Když policisté přijeli na místo, agresor obrátil svou pozornost proti nim. Nejprve je napadl dřevěnou tyčí. Ve chvíli, kdy se ho snažili zpacifikovat, vytáhl nůž.

„Nožem zasáhl do těla oba policisty. Jeden z nich, ač utrpěl těžké zranění, mladíka znehybnil za pomoci dalších osob, a o případu informoval operační středisko,“ popsal mluvčí s tím, že zdravotníci pak odvezli policisty do nemocnice, kde se oba podrobili operaci.

Další hlídky agresora zadržely a následně ho převezly k dalšímu opatření do Českých Budějovic. Nyní budou zjišťovat, zda byl pod vlivem alkoholu nebo drog.

Kriminalisté zahájili trestní řízení a podezírají mladíka z vraždy ve stádiu pokusu.

Ilustrační snímek. Foto: kladnoonline.cz

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3