Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Vysílání TV Jéčko v roce 2018

Vážené dámy, vážení pánové,
dovolte nám, abychom Vás upozornili na některé změny v šíření vysílání TV Jéčko.
Změna kanálu DVT-B
Od ledna 2018 televize Jéčko vysílá ve formátu DVB-T na 34. kanále Českých radiokomunikací z vysílače Včelná.
Posílení kabelových televizí v jižních Čechách
Vzhledem ke změně vysílače jsme již na podzim výrazně posílili šíření signálu kabelovými televizemi, které mají zastoupení ve většině okresních měst v jižních Čechách.
TV Jéčko nově pozemně i satelitně na stanici TV Relax
Dále je možné od ledna 2018 zhlédnout zpravodajství TV Jéčko i na celoplošné stanici TV Relax v rámci regionálního zpravodajství Jihozápad, a to 5x denně v hlavních vysílacích časech. TV Relax vysílá jak pozemně, tak i přes satelit. Z tohoto máme velkou radost, protože naše vysílání tak budou moci vidět diváci jak v celém Jihočeském kraji, tak i Západočeském.
Oficiální a seriózní měření sledovanosti pomocí peoplemetrů
Získáváme tímto pravidelné výsledky oficiálního, průkazného a důvěryhodného peoplemetrové měření. Týdenní sledovanost těchto regionálních zpráv je v současnosti v regionu Jihozápad 146 000 diváků.
Vysílání TV Jéčko tak lze sledovat v celém jihočeském regionu terestricky i satelitním příjmem, takže nás nyní nově naladí i diváci, kteří přijímají signál přes satelit.
Streamové přehrávání TV Jéčko na webu, v mobilní aplikaci a na sociálních sítích
Aktuální zpravodajství, jednotlivé pořady a epizody jsou dále dostupné v přehledné nabídce v přehrávači na webu televize Jéčko http://www.tvjecko.cz, v mobilní aplikaci TV Jéčko a dále samozřejmě na sociálních sítích.
Celý tým TV Jéčko Vám přeje krásný Nový rok a těší se na spolupráci s Vámi.

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3